УкраїнаЕнергетики під час відновлення електропостачання потрапили під обстріл

Енергетики під час відновлення електропостачання потрапили під обстріл

Сьогодні, 6 березня, енергетики ДТЕК виконували планові роботи в Донецькій області, коли поруч з ними розірвалась авіабомба.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДТЕК.

В таких умовах енергетикам доводиться працювати щодня, щоб продовжувати нести світло навіть в зоні бойових дій.

Нагадаємо, росіяни масовано атакували Одещину безпілотниками.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc