Регіон РівнеБільш ніж третина шкіл Рівненщини сьогодні на дистанційному навчанні

Більш ніж третина шкіл Рівненщини сьогодні на дистанційному навчанні

190 шкіл Рівненщини з 535-ти через високу захворюваність на грип та ГРІ сьогодні, 20 лютого, працюють дистанційно.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

  • 100% на дистанційці – місто Рівне, а також Антонівська, Вербська та Корнинська громади
  • у 69 закладах перевели на навчання з дому окремі класи.
  • у 2 школах оголошено карантин.

Очільник Рівненщини Олександр Коваль доручив департаментам освіти та охорони здоров’я постійно моніторити ситуацію та доповідати. У разі відсутності через захворюваність у закладі 20% учнів – переводити на дистанційну форму або карантин.

Нагадаємо, на Рівненщині оголосили три конкурси.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc