Україна«Зимова єПідтримка» та нацкешбек: на що українці витратили більшу частину виплат

«Зимова єПідтримка» та нацкешбек: на що українці витратили більшу частину виплат

Українці витратили 3,8 млрд грн отриманих виплат національного кешбеку та «Зимової єПідтримки» на оплату комунальних послуг. Це становить 56% загальної суми отриманих коштів за цими програмами з 25 жовтня 2024 року до 1 лютого 2025 року.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на пресслужбу Міністерства економіки.

Інші найпопулярніші категорії витрат українців:

  • телекомунікації, зокрема мобільний зв’язок – 1,4 млрд грн;
  • заклади харчування – 386 млн грн;
  • ліки – 189 млн грн;
  • комп’ютерні мережі та інформаційні послуги – 187 млн грн;
  • благодійність – 177 млн грн;
  • книги та інша друкована продукція – 147 млн грн;
  • залізничні пасажирські перевезення та громадський транспорт – 90 млн грн;
  • кінотеатри – 47 млн грн;
  • поштові послуги – 42 млн грн;
  • кабельне, супутникове та інше платне телебачення та радіопослуги – 29 млн грн.

Загалом українці витратили 6,7 млрд грн з отриманих 9,6 млрд грн за програмами «Зимова єПідтримка» та національний кешбек.

Нагадаємо, чи зможуть біженці отримати тисячу гривень за «єПідтримкою»?

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc