Регіон РівнеОголосили про загрозу на Рівненщині

Оголосили про загрозу на Рівненщині

Вже найближчої доби, 17 лютого на Рівненщині очікується ускладнення погоди. За даними синоптиків на окремих ділянках доріг буде ожеледиця.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський обласний гідрометцентр.

На території області оголосили І рівень небезпечності, жовтий.

Водіїв закликають бути особливо уважними та обережними, а також неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Такі погодні умови можуть ускладнювати діяльність дорожньо-транспортних служб.

Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас огляд кримінальних новин на Рівненщині за тиждень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc