СвітЗСУ ударили по пункту управління на Курщині: знищено 20 офіцерів

ЗСУ ударили по пункту управління на Курщині: знищено 20 офіцерів

Сили оборони України знищили 20 російських і північнокорейських офіцерів внаслідок удару по ворожому пункту управління у Курській області на початку лютого.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на інтерв’ю Володимира Зеленського для Reuters.

“Наші вразили їх пункт управління на Курщині – і там загинула велика кількість офіцерів. Мені сказали, що 20, напевно, загиблих офіцерів, серед них старші офіцери північнокорейські і росіяни”, – зазначив Президент України.

Нагадаємо, над Запоріжжям збили ворожий КАБ.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc