Регіон РівнеЧерез ускладнення від грипу на Рівненщині померла жінка

Через ускладнення від грипу на Рівненщині померла жінка

У Рівненській області внаслідок ускладнень від грипу померла 62-річна жінка. Це сталось 5 лютого у інфекційному відділенні Рівненської центральної міської лікарні.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський центр контролю та профілактики хвороб.

Водночас, жінка з Вараського району мала онкологію та не була вакцинована від грипу. В неї підтвердили грип А.

До слова, на Рівненщині перевищено епідпоріг захворюваності на ГРВІ. Найкращий захист – вакцинація.

Нагадаємо, на Рівненщині зростає кількість пацієнтів із захворюваннями шкіри: причина.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc