Регіон РівнеНовий очільник Острога прокоментував ефективність попереднього міського голови

Новий очільник Острога прокоментував ефективність попереднього міського голови

Новообраний в.о. міського голови Острога та секретар Острозької міської ради Костянтин Кирилюк дав свій коментар роботі свого попередника та його заступників.

Про це інформують журналісти Рівне Онлайн.

“Не хочу нічого поганого говорити про роботу попереднього міського голови Острога та його заступників, адже за їхньої каденції було зроблено багато важливих справ, але так склалося, що втратилася комунікація між міським головою та депутатським корпусом. Але від цього не повинна потерпати громада – і це є ключовим.

Нагадаємо, як депутати Острозької міськради проголосували щодо призначення Кирилюка (ВІДЕО).

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc