КриміналГоловний психіатр ЗСУ від 2022 року розбагатів на $1 млн, - СБУ 

Головний психіатр ЗСУ від 2022 року розбагатів на $1 млн, – СБУ 

Головного психіатра ЗСУ підозрюють у незаконному збагаченні на 1 мільйон доларів за час повномасштабної війни з росією. Його затримала СБУ.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.

Підозрюваний є заступником голови Центральної ВЛК та ухвалює рішення щодо придатності військових до проходження служби. Його затримали за сприяння міністра оборони Рустема Умєрова та головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Слідчі з’ясували, що фігурант за майже три роки війни придбав низку об’єктів нерухомості в Києві, Одесі та Київські області, а також кілька автівок.

Зокрема, йдеться про:

  • приватний будинок в Обухівському районі Київської області;
  • 2 квартири в Києві;
  • 1 квартиру в Одесі;
  • 2 земельні ділянки в Обухівському районі Київської області;
  • БМВ Х7 2024 р.в.;
  • БМВ Х7 2022 р.в.;
  • БМВ Х5 2023 р.в.;
  • БМВ Х3 2022 р.в.;
  • а також інше майно.
Фото – СБУ
Фото – СБУ
Фото – СБУ
Фото – СБУ
Фото – СБУ

Під час обшуків у нього також знайшли також 152 тисячі доларів та 34 тисячі євро.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та накладення арешту на активи посадовця. Він може сісти за ґрати на термін до 10 років.

Нагадаємо, у Львові голову ВЛК затримали на хабарі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc