СвітНАТО вперше підняло норвезькі F-35 під час масованої атаки по Україні

НАТО вперше підняло норвезькі F-35 під час масованої атаки по Україні

Північноатлантичний альянс вперше підіймав норвезькі винищувачі F-35, дислоковані у Польщі для захисту повітряного простору на східному фланзі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Командування військово-повітряних сил НАТО.

Винищувачі були підняті у відповідь на «величезну кількість» російських літаків у повітрі.

«Це перший випадок, коли літаки Норвегії піднялися для активної протиповітряної оборони повітряного простору Польщі, демонструючи прихильність Альянсу до східного флангу НАТО», – йдеться в повідомленні.

Оперативне командування збройних сил Польщі 15 січня повідомило, що авіацію підіймали через масовану атаку Росії по Україні.

Нагадаємо, вночі 15 січня 2025 року росіяни атакували по Україні ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування, а також ударними БпЛА типу «Shahed» та дронами-імітаторами інших типів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc