Регіон РівнеОтруїлися учні одного з ліцеїв Рівного

Отруїлися учні одного з ліцеїв Рівного

Три дні тому 10 січня у Рівному кілька учнів молодших класів поскаржилися на розлади травлення. Інцидент трапився у ліцеї 8.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Про даний факт інспекторка служби освітньої безпеки повідомила медсестру, яка оглянула дітей та надала необхідну допомогу. Учні у супроводі батьків пішли додому.

У 72-х ліцеїстів виявили подібні симптоми. Одну дитину госпіталізували до медзакладу.

За результатами перевірки, зокрема обласної санітарно-епідеміологічної станції вирішуватиметься питання про відкриття кримінального провадження.

Нагадаємо, мешканців Рівненщини попередили про небезпеку 14 січня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc