УкраїнаОзвучили важливе повідомлення для тих, у кого поганий зв’язок на телефоні

Озвучили важливе повідомлення для тих, у кого поганий зв’язок на телефоні

Зовсім скоро повідомити про поганий зв’язок на телефоні можна буде в «Дії». Відповідну постанову ухвалив уряд. Поскаржитися можна буде, навіть в офлайн режимі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Мінцифри Михайла Федорова.

Надіслати скаргу можна буде, якщо у вас не вантажаться інтернет-сторінки, не проходять дзвінки чи не надсилаються повідомлення.

Так українці зможуть швидко повідомляли про проблеми зі зв’язком, а регулятор — виправляти цю ситуацію.

Федоров заявляє, що про проблеми зі звʼязком можна буде повідомити «максимально швидко», навіть в офлайн-режимі. Після того як зʼявиться інтернет, повідомлення надійде регуляторові зв’язку.

«Українці повинні мати змогу зателефонувати рідним, викликати екстрені служби або переглянути карту повітряних тривог, попри знеструмлення. Ваші повідомлення в “Дії” допоможуть швидше визначати, де зв’язок працює нестабільно, щоб усунути цю проблему», — написав Федоров.

Точної дати запуску послуги міністр не озвучив. Проте, запевнив, що її запустять «уже дуже скоро».

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, скільки пар вже одружилося онлайн у Дії.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc