Регіон РівнеНа Рівненщині авто в'їхало в електроопору

На Рівненщині авто в’їхало в електроопору

Учора, 12 грудня, близько 19-ї вечора, у Млинові сталася ДТП без травмованих. 20-річний водій BMW розповів патрульним, що не впорався із керуванням та в’їхав у електроопору. Внаслідок цього автівка отримала механічні пошкодження.

Про це інформує патрульна поліція Рівненщини.

Поліцейські склали акт огляду вулично-шляхової мережі, а на водія — протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.

Нагадаємо, у Рівному судитимуть двох підпалювачів

 

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc