УкраїнаХлопців у 17 років хочуть автоматично ставити на військовий облік

Хлопців у 17 років хочуть автоматично ставити на військовий облік

Уряд у першому читанні ухвалив законопроєкт, який передбачає, що українці із 17 років автоматично ставатимуть на військовий облік.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра оборони Рустема Умєрова.

Згідно з проєктом закону, юнакам більше не потрібно звертатися до ТЦК чи проходити медогляд.

Необхідно буде пройти ідентифікацію у «Резерв+», після чого застосунок сам згенерує військово-обліковий документ.

Нагадаємо, США закликають Україну знизити мобілізаційний вік до 18 років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc