Регіон РівнеНа Рівненщині бабуся загубила гаманець у машині, якою її підвозили

На Рівненщині бабуся загубила гаманець у машині, якою її підвозили

Під час поїздки у бабусі з сумки випав гаманець. Водій побачив згубу вже тоді, коли вона вийшла з автомобіля. 

Про це повідомляє поліція Рівненщини.

Водій відразу завіз гаманець до відділення поліції.

Спочатку пошуки розпочали у селі Новоукраїнка, де власне жінка і сіла в авто. Однак згодом вдалось з’ясувати, що вона – жителька села Брищі.

Поліцейський офіцер громади та інспекторка з дотримання прав людини привезли гаманець 78-річної жінки їй додому.

Та не повірила власним очам, адже уже втратила надію його повернути.

Нагадаємо, скільки тролейбусів сьогодні курсуватимуть у Рівному.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc