Регіон РівнеЕнергообладнання Рівненщини в аварійному режимі

Енергообладнання Рівненщини в аварійному режимі

Як повідомляють в Рівнеобленерго, наразі в мережі може зберігатися низький рівень напруги. Адже фактично обладнання працює в аварійному режимі, за нестандартними схемами живлення.

Дуже важливо, щоб споживачі наразі ощадливо використовували електроенергію:

◾️не використовувати енергоємні прилади ;
◾️вимикати світло, виходячи з кімнати;
◾️вимикати з електромережі прилади , котрі не використовують;
◾️за можливістю вимикати елементи зовнішнього освітлення будівель (вивіски тощо).

Нагадаємо, уламки ракет впали на Рівненщині.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc