УкраїнаПольські фермери продовжують блокаду на одному з пунктів пропуску з Україною

Польські фермери продовжують блокаду на одному з пунктів пропуску з Україною

З вчорашнього дня, 23 листопада польські фермери розпочали блокування пункту пропуску «Медика – Шегині». Попередньо, воно триватиме 48 годин, з можливим продовженням. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДПСУ.

Сьогодні, 24 листопада з 10 години ранку польські мітингувальники продовжили блокування пункту пропуску «Медика-Шегині».

Обмеження не стосуються категорії легкових автомобілів та автобусів. Наразі на виїзді з України прикордонники не фіксують скупчення вантажівок.

Нагадаємо, наприкінці серпня, ми інформували про можливі відновлення протестів польських фермерів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc