Регіон РівнеУ оселях рівнян вже з'являється світло

У оселях рівнян вже з’являється світло

У оселях рівнян та жителів області поступово повертається світло. Нагадаємо, сьогодні, 17 листопада росіяни атакували Рівненщину. У обласному центрі було чути кілька вибухів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненщини Олександра Коваля.

Наразі майже половина споживачів вже мають електропостачання. Світло є на півночі Рівненщини, а також у частині обласного центру.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, що ціллю росіян на Рівненщині став об’єкт критичної інфраструктури.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc