Регіон Рівнеросія масовано атакує об'єкти енергетики

росія масовано атакує об’єкти енергетики

У ніч проти 17 листопада та на ранок цього дня росіяни завдали масованого удару по об’єктах енергетики.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра енергетики Германа Галущенко.

Росіяни атакують об’єкти генераціі та передачі електроенергії по всій Україні. Через це оператор системи передачі терміново ввів режим екстрених відключень електроенергії.

Галущенко також зазначив, що рятувальники і енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків, де це можливо.

Ворог атакує Україну усіма наявними типами озброєння, зокрема балістичними, крилатими та авіаційними ракетами.

Вибухи лунали у низці міст України, зокрема в Києві, Одесі, Запоріжжі, Миколаєву, Дніпрі, Вінниці. Зокрема,  і в Рівному.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc