УкраїнаЩе одну систему ППО IRIS-T Україна отримає від Німеччини

Ще одну систему ППО IRIS-T Україна отримає від Німеччини

Україна отримає шосту із запланованих систем протиповітряної оборони IRIS-T від Німеччини. Вона надійде до кінця цього року.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента України Володимира Зеленського.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський після телефонної розмови з німецьким канцлером Олафом Шольцом.

Під час телефонної розмови Зеленський та німецький канцлер Олаф Шольц обговорювали також постачання ППО в наступному році та перспективи додаткової допомоги засобами ППО від Німеччини. Також Шольц і Зеленський погодилися з важливістю збереження формату «Рамштайн» і проведення чергового засідання координаційної групи.

Окрім цього, президент України підкреслив необхідність представити бачення Києва щодо справедливого й тривалого миру на саміті G20 у Бразилії та подякував Німеччині за підтримку в цьому.

Нагадаємо, Німеччина збільшила обсяг військової допомоги Україні

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc