УкраїнаУдар по Кривому Рогу: росіяни влучили у багатоповерхівку

Удар по Кривому Рогу: росіяни влучили у багатоповерхівку

Сьогодні, 11 листопада росіяни прямим влученням вдарили балістикою в багатоповерхівку у місті Кривий Ріг.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака та голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула.

Внаслідок удару в п’ятиповерхівці зруйновані квартири з першого по п’ятий поверхи одного з під’їздів.

«Високоточні тварюки прямим влученням вдарили балістикою в багатоповерхівку. Триває аварійно-рятувальна операція. Ми всі на місці. І рятувальники, і медики, і комунальні служби», — написав Вілкул.

Він повідомив, що унаслідок атаки поранено чотирьох людей. Одна людина – у лікарні, решті надали допомогу на місці.

Під завалами можуть бути люди.

Нагадаємо, росіяни обстріляли «шахедами» Миколаїв (ФОТО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc