Регіон РівнеЗа що оштрафували директора рівненського зоопарку 

За що оштрафували директора рівненського зоопарку 

Директора рівненського зоопарку Олега Павлюка оштрафували за те, що вчасно не повідомив про смерть левиці.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Державну екоінспекцію Поліського округу.

Згідно пункту 4.6 Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах  власник тварини мав протягом доби розповісти про смерть лева Держекоінспекції. А також забезпечити патологоанатомічне обстеження й передати Держекоінспекції відповідний акт протягом 3 діб.

Саме через приховання цієї інформації, очільник звіринцю отримав штраф у розмірі 765 гривень. В держустанові повідомили, що Олег Павлюк вже його оплатив.

FB_IMG_1730399109312

Додамо, що незабаром екоінспекція має отримати дозвіл від Мінзахисту довкілля для проведення позапланового контролю за діяльністю зоопарку й «Укрветсанзаводу».

Нагадаємо, ми повідомляли раніше про результати перевірки правоохоронців стосовно цього інциденту.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc