СвітЯпонія надасть Україні понад 3 млрд доларів

Японія надасть Україні понад 3 млрд доларів

Україна отримає понад 3 млрд доларів від Японії у межах фінансової підтримки G7.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Ці гроші є частиною пакета на загальну суму 50 млрд доларів, що компенсуються за рахунок заморожених російських активів.

«Дякуємо Уряду Японії за солідарність. Закликаємо усіх наших партнерів спрямувати заморожені російські активи на користь України. Маємо змусити агресора платити», – наголосив очільник уряду.

Нагадаємо, ЄС схвалив надання до 35 млрд євро Україні в межах кредиту G7

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc