КриміналП'яний водій погрожував патрульним гранатою у Львові

П’яний водій погрожував патрульним гранатою у Львові

Нетверезий водій у Львові погрожував  патрульним гранатою. Вночі на трасі Київ-Чоп жінка повідомила правоохоронцям, що керманич вантажівки небезпечно маневрує, чим створює аварійні ситуації. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.

Патрульні зупинили автівку біля Дідилова та побачили п’яного 34-річного водія.

Пристрій Драгер це підтвердив. Результат – 1,73 проміле. На водія склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Як тільки порушнику повідомили про  відсторонення від керування та вилучення водійського посвідчення чоловік відчинив двері службового авто, погрожуючи гранатою, і вимагав повернення документів.

Патрульні скористалися моментом, вибігли з авто й наказали покласти предмет на землю. Згодом чоловік вставив чеку назад, після чого його затримали.

Попередньо, граната виявилась тренувальною, однак її направлено на проведення експертизи. Розпочато кримінальне провадження (Опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обовʼязків) КК України.

Тепер зловмисник може сісти за ґрати на термін до двох років.

Нагадаємо, у Рівному водій повідомив поліцію, що за ним “женеться поліція” (ВІДЕО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc