Регіон РівнеВночі на Рівненщині водій влетів у кільце (ВІДЕО)

Вночі на Рівненщині водій влетів у кільце (ВІДЕО)

Близько опівночі, на автодорозі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне патрульні стали очевидцями ДТП: водій автомобіля Toyota влетів у кільце та декілька разів перевернувся.

Водій не травмувався. На нього патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.

Нагадаємо, виявили автобус, повністю набитий цигарками.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc