УкраїнаНа Сумщині через нічну атаку чимало людей залишилися без світла 

На Сумщині через нічну атаку чимало людей залишилися без світла 

Вночі 19 жовтня росіяни КАБами та “Шахедами” атакували Шостинську громаду Сумщини. Внаслідок цього частина Сумщини – без світла.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Сумську ОВА.

Попередньо, поранено семеро людей. Пошкоджено об’єкти енергетики та інфраструктури. Знеструмлено ряд населених пунктів Шосткинщини.

За вказівкою “Укренерго” у частині Сумщини введено графіки аварійних відключень із 1 по 5 черги.

Будуть знеструмлені Шосткинський, Конотопський і частина Сумського району.

На місцях влучань працюють всі необхідні служби. Розгорнуто штаб ліквідації наслідків атаки ворога.

За інформацією ОВА, засобами ППО знищено три російські ударні дрони.

Нагадаємо, на Херсонщині підірвався тракторист

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc