КриміналНа Рівненщині помер трирічний хлопчик: батьки звинувачують лікарів

На Рівненщині помер трирічний хлопчик: батьки звинувачують лікарів

У Дубні 5 жовтня до медзакладу доставили родину: бабусю та її доньку з трирічним сином. Попередньо, вони отруїлися чадним газом. Зранку, дитині стало гірше, тому його перевезли до Рівненської обласної дитячої лікарні.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Без свідомості його госпіталізували до реанімації. А ввечері того ж дня, на жаль, хлопчик помер.

Батьки дитини звинувачують у смерті дитини лікарів, які неналежно виконували свої професійні обов’язки. Наразі тривають усі необхідні експертизи та слідчі дії.

У Рівненській обласній прокуратурі повідомили, наразі є кілька версій отруєння, серед яких чадний газ, риба, яку перед тим вживали усі, окрім батька, або ж інша речовина.

Нагадаємо, у лікарні на Рівненщині померли породілля і немовл.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc