УкраїнаЗбільшили штраф за самовільне збирання горіхів, грибів та ягід

Збільшили штраф за самовільне збирання горіхів, грибів та ягід

Раніше штраф за таке порушення сягав від 17 до 21 грн, а тепер становить від 425 до 850 грн.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на законопроєкт №9665.

Відповідальність також посилили за самовільне сінокосіння і пасіння худоби на землях державного лісового фонду, не вкритих лісом. А також заготівлю очерету. За це “світить” штраф так само від 425 до 850 грн.

Нагадаємо, на Чернігівщині намагаються ліквідувати торф’яну пожежу.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc