УкраїнаЗапорізька АЕС відновила підключення до резервної електролінії

Запорізька АЕС відновила підключення до резервної електролінії

Запорізька атомна електростанція відновила підключення до резервних постачань енергії. Однак ситуація і досі є напруженою.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на  МАГАТЕ.

Запорізька АЕС відновила підключення до лінії електропередач 150 кВ, яка може бути використана як резервний варіант станції.

«Хоча постачання електроенергії, необхідної для охолодження реактора та інших важливих функцій, залишається нестабільним», – додали в агентстві.

Нагадаємо, у росЗМІ підтвердили загибель «начальника охорони» Запорізької АЕС

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc