УкраїнаРосіяни вбили 16 українських військовополонених

Росіяни вбили 16 українських військовополонених

Росіяни розстріляли 16 українських військовополонених на Покровському напрямку. Правоохоронці розслідують черговий воєнний злочин.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на  Офіс генпрокурора.

«1 жовтня 2024 року у Telegram-каналах з’явилась інформація про ймовірний розстріл представниками ЗС РФ 16 українських військовослужбовців. За даними медіа, черговий воєнний злочин російська окупаційна армія вчинила в районі сел Миколаївка і Сухий Яр Покровського району»,  – йдеться у повідомленні.

На відео зафіксовано, як полонені військовослужбовці ЗСУ вийшли з лісопосадки та вишикувались в шеренгу. Потім росіяни умисно відкрили по них вогонь на ураження, а поранених розстріляли впритул автоматною чергою.

«Цей випадок – наймасовіша відома страта українських військовополонених на лінії фронту. Також це є свідченням того, що вбивства та катування полонених загарбниками – не випадковість, а цілеспрямована політика російського військового та політичного керівництва», – розповів генпрокурор Андрій Костін.

Наразі триває перевірка опублікованого матеріалу та з’ясування усіх обставин вказаного злочину.

Нагадаємо, окупанти розстріляли людину на інвалідному візку

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc