Регіон РівнеДвох паліїв трави спіймали «на гарячому» на Рівненщині

Двох паліїв трави спіймали «на гарячому» на Рівненщині

Двох паліїв сухої трави спіймали «на гарячому» на Сарненщині. Їх виявили сьогодні, 26 вересня, працівники ДСНС, міської ради, поліцейські та лісівники під час рейду.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

Люди випалювали суху траву, незважаючи на всі попередження та заборони. Вони отримали адмінпротоколи та штраф на суму від 3060 до 6120 гривень.

Фото – ДСНС Рівненщини
Фото – ДСНС Рівненщини
Фото – ДСНС Рівненщини

Нагадаємо, на Рівненщині працівники ДСНС врятували дитину

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc