СвітНа Будапешт насувається найбільша повінь десятиліття

На Будапешт насувається найбільша повінь десятиліття

До Будапешту – столиці Угорщини –  наближається найбільша повінь десятиліття. Про небезпеку попередив міський голова Будапешта Гергей Корачонь.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на видання Telex.

Він розповів, що відзавтра готовність столиці до захисту від повеней підвищать до третього рівня. Очікується, що найбільше води буде у другій половині тижня.

З 20:00 16 вересня закриють кілька ділянок нижньої набережної у Буді і Пешті. Острів Маргіт особливо схильний до ризику затоплення, тому саме тут слід очікувати закриття територій.

Проблема з повінню торкнулася не лише Будапешта, а й інших міст Угорщини. Країною прокотилися урагани, внаслідок чого були пошкоджені лінії електропередач і заблоковані деякі автошляхи. Це сталося через падіння дерев і гілок.

До слова, повені фіксують також у Чехії, Австрії, Румунії.

Нагадаємо, пожежа на Рівненщині може знищити рідкісні рослини

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc