КриміналДТП на Рівненщині: авто розірвало на шматки

ДТП на Рівненщині: авто розірвало на шматки

Вчора ввечері 14 вересня на трасі Київ-Чоп біля села Грушвиця сталася дорожньо-транспортна пригода. Зіткнулися дві автівки. Одну із них розірвало на шматки та відкинуло на узбіччя.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС Рівненщини.

Надзвичайники одразу ж надали домедичну допомогу кермувальниці з розтрощеного авто. А також витягли пасажира автомобіля «Nissan».

Фото – ДСНС Рівненщини
Фото – Поліція Рівненської області
Фото – Поліція Рівненської області

У пресслужбі ГУНП у Рівненській області додали, що внаслідок аварії травмувалися троє людей: пасажир автомобіля «Nissan» та водійка автомобіля «Mazda». Їх забрали до лікарні.

Фото – ДСНС Рівненщини
Фото – ДСНС Рівненщини
Фото – ДСНС Рівненщини

Наразі усі обставини автотрощі з’ясовують правоохоронці. Більше деталей згодом.

Нагадаємо, на Рівненщині загорівся потяг

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc