Регіон РівнеЯк покарали палія сміття на Рівненщині

Як покарали палія сміття на Рівненщині

Сьогодні зранку 11 вересня у лісі біля села Вежиця, що на Сарненщині, надзвичайники спіймали на гарячому палія сміття.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

Бійці ДСНС якраз їхали за додатковою водою, аби продовжити гасити масштабну пожежу сухої трави. Вони ж і викликали поліцейських.

Фото – ДСНС Рівненщини
Фото – ДСНС Рівненщини

Чоловік розповів, що саме він розвів три осередки багаття у лісі. За що і отримав адмінпротокол та штраф у розмірі від 3060 до 6120 гривень.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше чи вимикатимуть світло завтра на Рівненщині

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc