УкраїнаКількість постраждалих у Павлограді зросла

Кількість постраждалих у Павлограді зросла

Кількість постраждалих внаслідок удару рф по Павлограду, що у Дніпропетровській області зросла до 82 людей. Також під обстрілами опинився Нікополь.

Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Від вечора по Нікополю ворог бив чотири рази. Застосовував дрони-камікадзе та важку артилерію. Наслідки, яких завдав противник, з’ясовуємо. Та головне – без жертв», — ідеться у повідомленні.

Фото – С. Лисак

Очільник області додав, що серед потерпілих – семеро неповнолітніх.

Нагадаємо, росіяни вдарили по житловому будинку у Павлограді

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc