СвітДві медалі здобула Україна на Паралімпійських іграх 

Дві медалі здобула Україна на Паралімпійських іграх 

Збірна України здобула дві медалі на Паралімпійських іграх-2024. 

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Плавець Антон Коль здобув «срібло» у плаванні на дистанції 100 м на спині у класі S1. 34-річний український параплавець представляє Дніпро.

Фото з відкритих джерел

Другу медаль для України на Паралімпійських іграх здобула 20-річна представниця Херсона Анна Гонтар. Вона виборола «бронзу» змагань на 50 метрів вільним стилем у класі S6.

Фото: IPC/Pedro Vasconcelos

Нагадаємо, рівненські паралімпійці також поїхали в Париж.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc