КриміналПʼяний водій спробував відкупитися

Пʼяний водій спробував відкупитися

Нещодавно інспектори у селі Синів, що на Гощанщині зупинили водія, бо в автівки було розбите лобове скло. 

Як вказали у прес-службі ГУНП у Рівненській області, водій кермував пошкодженим транспортним засобом, будучи напідпитку.

Алкотестер це підтвердив. У крові 69-річного чоловіка було 2,77 проміле алкоголю.

Фото – Поліція Рівненської області
Фото – Поліція Рівненської області

Аби вирішити питання на місці, порушник поклав до кишені одного з правоохоронців тисячу гривень.

Фото – Поліція Рівненської області
Фото – Поліція Рівненської області

На водія відкрили кримінальне провадження та склали два адмінпротоколи.

Нагадаємо, на Рівненщині перевірили водія, бо не включив фари за містом: що виявили

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc