СвітМагучіх і Геращенко вийшли до фіналу змагань зі стрибків у висоту на...

Магучіх і Геращенко вийшли до фіналу змагань зі стрибків у висоту на Олімпіаді-2024

Сьогодні 2 серпня, відбулися кваліфікаційні змагання зі стрибків у висоту на Олімпійських іграх у Парижі. Українські стрибунки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко змогли подолати кваліфікаційні змагання.

Про це повідомило Суспільне спорт.

Обидві спортсменки взяли висоту 1.95 м. та вийшли до фіналу разом з 11-ма іншими стрибунками.

Ще одна українка Юлія Левченко не змогла подолати стартову висоту 1.83 м. з трьох спроб та завершила виступи на Олімпійських іграх.

Фінал змагань відбудеться в неділю, 4 серпня, о 20:50 з Києвом.

Нагадаємо, Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту на етапі Діамантової ліги в Парижі. Українка підкорила планку 2.10 м. і побила досягнення болгарки Стефки Костадінової (2,09 м.), який тримався з 1987 року.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc