Регіон РівнеРосіяни вбили юну здолбунівчанку під час масованого обстрілу Києва

Росіяни вбили юну здолбунівчанку під час масованого обстрілу Києва

Вчора 8 липня під час цинічного масованого ракетного обстрілу Києва росіяни вбили юну здолбунівчанку Юлію Фесюк. 

Як зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Здолбунова Владислав Сухляк, завтра, 10 липня дівчині мало б бути 22 роки.

Редакція Рівне Онлайн висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблої. Світла пам’ять! Ніколи не пробачимо! Біль і ненависть водночас…

До слова, вчора під час ракетного обстрілу дитячої лікарні «Охматдит» постраждала дитина з Рівного.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc