УкраїнаЗеленський прибув у Вашингтон, щоб «битися» за більшу кількість ППО та літаків...

Зеленський прибув у Вашингтон, щоб «битися» за більшу кількість ППО та літаків F-16

Президент України Володимир Зеленський прибув до Вашингтона напередодні саміту НАТО, щоб “битися” за більшу кількість ППО та літаків F-16.

Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні.

«Сьогодні починається саміт НАТО. Б’ємося за більшу кількість ППО для України. Я впевнений, що буде. Б’ємося за більшу кількість літаків. F-16. Ми боремося, щоб були», – сказав він.

Також додав, що говоритиме і про додаткові гарантії безпеки для України, зокрема, зброю, фінанси та політичну підтримку.

«Б’ємося за необхідні рішучі дії Америки та Європи – те, що зміцнить наших воїнів», – сказав він і наголосив, що те, щоб російський терор програв, треба не лише нашій державі, а всім.

Також президент нагадав про виділення 100 мільйонів гривень на підтримку «Охматдиту» і анонсував наступних 300 мільйонів.

Також додав про «інші рішення» для підтримки Києва, міст Дніпровщини і Донеччини.

«Я дякую лідерам, країнам – усім, хто вчора й сьогодні засудив російський терор. Ми цінуємо вашу підтримку, друзі! Ми на телефоні – ми працюємо з партнерами зараз, щоб ніхто не мовчав. Щоб усі засуджували. І дуже хочеться, щоб усі діяли. Щоб були саме ті рішення, які повернуть безпеку. Зокрема рішення тут, у Вашингтоні, тут, на саміті НАТО», – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, стартує триденний саміт НАТО

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc