Регіон РівнеСьогодні перед найдревнішою святинею Рівненщини молилися за перемогу 

Сьогодні перед найдревнішою святинею Рівненщини молилися за перемогу 

Сьогодні 2 липня перед найдревнішою святинею Рівненщини іконою Одигітрією Дорогобузькою молилися за перемогу України у війні з ворожою росією.

До спільної молитви, яку проводив митрополит Рівненський і Острозький Іларіон приєднався очільник Рівненщини Олександр Коваль, – пише прес-служба ОВА.

Зазначимо, що ця ікона написана ще у тринадцятому столітті. Побачити її можна в Рівненському обласному краєзнавчому музеї, а її копію – у Свято-Покровському соборі.

Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА

Наші предки в давнину благали захисту від навали монголів. Нині ж, молилися за перемогу України у війні з рф. І вона неодмінно настане!

Нагадаємо, ми показували раніше, як зустріли Великдень бійці Рівненської бригади

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc