СпортРівнянка виграла срібло Чемпіонату України

Рівнянка виграла срібло Чемпіонату України

У Львові завершився чемпіонат України з легкої атлетики.

В останній день національної першості рівненській спортсменці вдалося здобути медаль.

Наша Наталія Кроль на дистанції 800 метрів стала другою і виграла срібло. Її результат .03.65

Тренує спортсменку Андрія Попеляєв.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc