Увечері 25 грудня в селі Богдашів Здолбунівської громади стався небезпечний інцидент на водоймі. Близько 19:55 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що двоє дівчат віком 13 та 15 років провалилися під лід на місцевому ставку.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
До приїзду екстрених служб підлітки змогли самостійно вибратися з води, тож обійшлося без постраждалих. Водночас рятувальники наголошують, що подібні ситуації становлять серйозну загрозу життю.
Фахівці вкотре закликають мешканців області не виходити на лід, особливо в період нестійких морозів, та проводити роз’яснювальні бесіди з дітьми щодо небезпеки перебування на водоймах узимку. У разі виявлення дітей на льоду громадян просять негайно повідомляти дорослих і закликати повернутися на берег.
Нагадаємо, на Рівненщині очікується ожеледиця та значні пориви вітру!
