У зв’язку з ДТП, що сталася на вулиці Соломії Крушельницької, відбулися тимчасові зміни у схемі руху громадського електротранспорту.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Тролейбус за маршрутом №1 здійснює рух у центральну частину міста за трасою маршруту №3, після чого повертається до кінцевої зупинки «Мототрек» у межах власного маршруту №1.
