44-річному чоловіку інкримінують умисне вбивство двох людей. Йому загрожує від 10 до 15 років ув’язнення, або й довічне.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Йдеться про трагедію, яка сталась 2 листопада минулого року у селі Глушиця, Сарненського району. Тоді вдома у місцевої жительки під час застілля посварились брат господині та житель сусіднього села, з яким вона перебувала у стосунках.
Розлючений зловмисник схопив ножа та вдарив ним родича жінки. Господиня намагалась втекти з дому, але обвинувачений наздогнав її вже на дорозі і теж завдав ножового удару у спину.
29-річний потерпілий і його 24-річна сестра померли на місці події. Обвинувачений, зрозумівши, що накоїв, намагався вчинити самогубство.
Нагадаємо, у Рівному внаслідок наїзду потяга загинув пенсіонер.
