За спалювання трави у Здолбунові оштрафували чоловіка. Також він має відшкодувати збитки за пошкодження дерев біля водойми. Це майже вісім тисяч гривень.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Державну екологічну інспекцію Поліського округу
Якщо відмовиться – справу передадуть до суду.
Нагадаємо, оголосили вирок дубенському наркоторговцю.
