КриміналЖителя Рівненщини побили та пограбували посеред вулиці

Жителя Рівненщини побили та пограбували посеред вулиці

Кілька днів тому у селі Вельбівно, що на Острожчині на зупинці громадського транспорту чоловік побив та обікрав знайомого. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

На зупинці громадського транспорту 27-річний чоловік зустрів свого друга з Хмельниччини. Останній почав вимагати повернути йому борг – 1000 доларів.

Коли ж той відмовився, зловмисник побив чоловіка та вкрав у нього документи, 100 гривень, розбив мобільний телефон і на таксі поїхав у невідомому напрямку.

Фото – Поліція Рівненської області
Фото – Поліція Рівненської області

Правоохоронці розшукали та затримали нападника у Нетішині. Суд обрав йому запобіжний захід – домашній арешт.

Нагадаємо, у Рівному чоловік вдарив пляшкою та пограбував незнайомця

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc