66-річна жінка, будучи бухгалтером одного з державних медичних закладів обласного центру, вносила завідомо неправдиві відомості до штатного розпису. Так, із січня 2022 по 2024 роки вона завищувала посадові оклади 32 співробітникам.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію рівненської області.
Таким чином, фігурантка завдала майнової шкоди комунальному закладу на 12 370 835 гривень, з яких понад 2 мільйони — безпідставно сплаченого єдиного соціального внеску.
За клопотанням слідчого, на її майно судом накладено арешт.
Нагадаємо, у Вараші водій намагався дати хабара поліцейським.
