Регіон РівнеЖитель Рівненщини виборов "золото" на чемпіонаті

Житель Рівненщини виборов “золото” на чемпіонаті

“Золото” для Рівненщини на заключному чемпіонаті України з кульової стрільби виборов Ілля Лащ. Ця нагорода дісталась йому на дистанції 10 метрів з пістолета.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.

Ілля – це нова спортивна зірка області та країни. Він вже двічі переможець чемпіонату України зі стрільби кульової в команді серед дорослих (2024р.), срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (2025р.), срібний та бронзовий призер XVIII Європейського літнього юнацького олімпійського фестивалю (2025р.).

Нагадаємо, представник Рівненщини став чемпіоном світу.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc