“Золото” для Рівненщини на заключному чемпіонаті України з кульової стрільби виборов Ілля Лащ. Ця нагорода дісталась йому на дистанції 10 метрів з пістолета.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
Ілля – це нова спортивна зірка області та країни. Він вже двічі переможець чемпіонату України зі стрільби кульової в команді серед дорослих (2024р.), срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (2025р.), срібний та бронзовий призер XVIII Європейського літнього юнацького олімпійського фестивалю (2025р.).
Нагадаємо, представник Рівненщини став чемпіоном світу.
