До поліції 3 грудня повідомив 21-річний здолбунівчанин, що невідома особа проникла до квартири та викрала гроші.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Молодик разом із 25-річним уродженцем Острожчини орендували житло у Здолбунові. Скориставшись відсутністю сусіда, старший зайшов до кімнати молодшого та викрав із тумби 60 тисяч гривень. Після скоєного зімітував проникнення до оселі: розкидав речі, відкрив вікно та двері.
Попри спроби фігуранта приховати свою причетність до злочину, поліцейські з’ясували, що крадіжку здійснив саме він та вилучили у нього частину викрадених коштів.
Відповідно до санкції статті йому може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі.
Нагадаємо, судитимуть рівнянина, який знущався над своєю матір’ю.
