Регіон РівнеЖнива-2025: Рівненщина зібрала понад 300 тис. тонн ранніх зернових

Жнива-2025: Рівненщина зібрала понад 300 тис. тонн ранніх зернових

На Рівненщині вже зібрали 38% площ ранніх зернових культур. Намолот становить 312 тис. тонн при середній урожайності 49,5 ц/га.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

Зокрема, повністю завершено збирання озимого ячменю та гороху. Ярий ячмінь обмолочено на 59% площ, озиму пшеницю — на 38%, овес — на 6%.

Крім того, триває завершальний етап збору озимого ріпаку. З 21 тис. га (83% площ) намолотили 67 тис. тонн при урожайності 31,9 ц/га.

Цьогоріч аграрії області отримали пільгових державних кредитів на суму 1,1 млрд грн, що сприяє ефективному веденню сільгоспвиробництва.

Нагадаємо, у Рівненському районі спалахнули дві пожежі стерні — вогонь загрожував посівам (ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc