На Рівненщині вже зібрали 38% площ ранніх зернових культур. Намолот становить 312 тис. тонн при середній урожайності 49,5 ц/га.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Зокрема, повністю завершено збирання озимого ячменю та гороху. Ярий ячмінь обмолочено на 59% площ, озиму пшеницю — на 38%, овес — на 6%.
Крім того, триває завершальний етап збору озимого ріпаку. З 21 тис. га (83% площ) намолотили 67 тис. тонн при урожайності 31,9 ц/га.
Цьогоріч аграрії області отримали пільгових державних кредитів на суму 1,1 млрд грн, що сприяє ефективному веденню сільгоспвиробництва.
Нагадаємо, у Рівненському районі спалахнули дві пожежі стерні — вогонь загрожував посівам (ВІДЕО).
